معرفی گروه تبلیغی ضیافت

صفحۀ اصلی » معرفی گروه » معرفی گروه تبلیغی ضیافت

گروه تبلیغی ضیافت  فعالیت رسمی خود را از سال 89 در استان قم آغاز کرد. اهم نماد گروه تبلیغی ضیافت استان قمفعالیت های گروه در آن دهه، فعالیت های دانش اموزی بود. محور فعالیت ها مسجد آبشار و مدیر گروه حجت الاسلام والمسلمین بهاری بود.

از زمستان سال 1396 بعضی از طلاب دغدغه مند مدرسه فقهی امام کاظم علیه السلام  و مدرسه علمیه حقانی با عنایت به وظیفه خود اقدام به تدوین برنامه جدیدی برای گروه تبلیغی کردند. مهم ترین دغدغه ی این افراد، ایجاد یک پاتوق  با هدف فعالیت های مستمر فرهنگی و در یک نگاه کلی مدیریت فرهنگی شهرستان بود.

از آن جا که عرصه مدیریت فرهنگی شهر، با مسجد و منبر از جهت ابعاد و اقتضائات متفاوت است، لازم بود گروه از تبلیغ سنتی گذر کرده و فعالیت های نوین تبلیغی را به عنوان راهبرد خود انتخاب نماید.

سه مولفه برای انتخاب منطقه فعالیت گروه مورد توجه شورای مرکزی گروه بود که این سه مولفه با توجه به هدف و راهبرد گروه تعیین شده است. این مولفه ها عبارتند از:

  1. نیاز منطقه به فعالیت تبلیغی
  2. نبود مجموعه ی فرهنگی قوی در منطقه
  3. نزدیکی به شهر قم جهت سهولت در رفت و آمد.

بعد از لحاظ این سه مولفه چند شهرستان دارای ملاک های یاد شده شناخته شدند. پس از رایزنی های انجام شده با مسئولین شهری و بررسی فضای فرهنگی شهرستان ها، شهرستان شاهین شهر اصفهان به عنوان محور فعالیت های تبلیغی انتخاب شد.

در حال حاضر، فعالیت های گروه در شهرستان شاهین شهر متمرکز بوده و اعضای گروه در مناسبت های تبلیغی در عرصه های مختلف تبلیغی حضور فعالی دارند.

0 0 رأی
به این مطلب امتیاز دهید.
مرا از از پاسخ به نظراتم با خبر کن!
با خبر کردن از
guest
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات