دسته‌بندی: اخبار

صفحۀ اصلی » اخبار

دورۀ تربیت مربّی نوجوان

«دوره تربیت مربی نوجوان» چهارمین تجربه دوره آموزشی تربیتی است که توسط گروه تبلیغی ضیافت برنامه ریزی و اجرا می شود. مباحث این دوره در سه بخش انگیزشی، مهارتی و بینشی طراحی شده است. اهم سرفصل های دوره تربیت مربی ضرورت امر تربیت، تفاوت کار تربیتی و فرهنگی (انگیزشی) ویژگی های نوجوان، مهارت های ارتباط با نوجوان، باورهای راستین، ویژگی های مربی و … (بینشی)، اصول و فنون مشاوره نوجوان، کلاس داری و حلقه داری، اردوداری و … (مهارتی) هستند.

ادامه مطلب »
فعالیت های گروه تبلیغی ضیافت در رمضان 1400

فعالیت های گروه تبلیغی ضیافت در ماه مبارک رمضان ۱۴۰۰

گروه تبلیغی ضیافت در رمضان سال ۱۴۰۰ طرح های مختلفی را برنامه ریزی کرده است. این برنامه ها با اهداف ارتقای سطخ معرفتی اخلاقی نوجوان، تقویت بعد معرفتی سیاسی فعالین فرهنگی و جوانان، ارتقای مهارت های زندگی و بالا بردن سطح رضایت از زندگی
ارتقای جایگاه قرآن کریم و پیاده سازی مفاهیم آن در بین عموم مردم برگزار می شود.

ادامه مطلب »

اعزام مبلّغین دهۀ سوم صفر به جلسات روضۀ خانگی – شاهین شهر اصفهان

إِنَّ لقتلِ الحسینِ حرارةً في قلوبِ المؤمنینَ لنْ تبردَ ابداً. آری ما ملّت امام حسینیم تا ابد. اگرچه پایمان به کربلا نرسید ولی ایران، یکپارچه عراق و خانه هایمان کربلا شد. حاج آقایی را که هرسال دعوت می کردیم هیئت، آوردیم به خانه‌هایمان.  آنها هم برایمان از دلاوری و غریبی امام حسین علیه السلام گفتند.آری سربازخانۀهای امام زمان، حوزه‌های علمیّه، امسال هم مثل هر سال به رسالتشان عمل کردند.

ادامه مطلب »

دوره آموزشی تربیت مربی خانواده

اولین دوره آموزشی تربیت مربی خانواده در شهرستان شاهین شهر، ویژه طلاب و فعالین فرهنگی طی ۶۴ ساعت کلاس و کارگاه برگزار خواهد شد. دوره آموزشی تربیت مربی خانواده با حضور اساتید ممتاز و روان شناس مرکز مشاور حوزه علمیه قم برگزار می گردد.زمان برگزاری کارگاه ها، چهارشنبه و پنج شنبه ها بعد از ظهر به مدت چهار ماه می باشد.

ادامه مطلب »

دوره رفع تعارض های خانواده

اولین دوره آموزشی کوتاه مدت رفع تعارض های خانواده در بحران طلاق توسط گروه تبلیغی ضیافت با همکاری معاونت فرهنگی مدرسه تخصصی فقه امام کاظیم علیه السلام برگزار می شود. افراد برتر این دوره جهت امور مشاوره به دادسرای خانواده معرفی خواهند شد.

ادامه مطلب »
کانال‌های ضیافت

برنامۀ کانال ضیافت در ماه مبارک رمضان

با شیوع ویروس منحوس کرونا و عدم امکان حضور در مجامع عمومی و تبلیغ حضوری، شورای فکری گروه تبلیغی ضیافت بر آن شد تا تجربه ای متفاوت را در امر تبلیغ معارف اسلامی در پیش بگیرد و برای این امر، وارد عرصه تبلیغ در فضای مجازی شد.

ادامه مطلب »

مسابقۀ لیگ مجازی مثبت کتاب در شاهین شهر

گروه تبلیغی ضیافت، در ماه مبارک رمضان امسال، لیگ کتابخوانی «مثبت کتاب» رمسابقۀ لیگ کتابخوانی مجازی مثبت کتاب در شاهین شهرا در شاهین شهر اصفهان، بر گزار نمود. این برنامه، در حقیقت شروعی برای یک حرکت پایدار در جهت ترویج فرهنگ کتاب خوانی در سطح شاهین شهر و بلکه کشور به حساب می‌آید.

ادامه مطلب »