تصاویر گروه تبلیغی ضیافت گروه تبلیغی ضیافت تصاویر گروه تبلیغی ضیافت تصاویر گروه تبلیغی ضیافت

دسته‌بندی: اخبار

صفحۀ اصلی » اخبار

ثبت نام دوره آموزش مهارت های خانواده

دوره توسط گروه تبلیغی ضیافت و مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات برگزار می شود و مخاطبین این دوره طلبه های حوزه علمیه می باشند.این دوره دارای دو سرفصل تربیت فرزند و مهارت های پیش از ازدواج است که با توجه به تداخل زمانی، امکان شرکت در یک سرفصل است. برای هر سرفصل 16 ساعت کلاس و کارگاه در نظر گرفته شده است.

ادامه مطلب »

اعزام مبلّغین دهۀ سوم صفر به جلسات روضۀ خانگی – شاهین شهر اصفهان

إِنَّ لقتلِ الحسینِ حرارةً في قلوبِ المؤمنینَ لنْ تبردَ ابداً. آری ما ملّت امام حسینیم تا ابد. اگرچه پایمان به کربلا نرسید ولی ایران، یکپارچه عراق و خانه هایمان کربلا شد. حاج آقایی را که هرسال دعوت می کردیم هیئت، آوردیم به خانه‌هایمان.  آنها هم برایمان از دلاوری و غریبی امام حسین علیه السلام گفتند.آری سربازخانۀهای امام زمان، حوزه‌های علمیّه، امسال هم مثل هر سال به رسالتشان عمل کردند.

ادامه مطلب »

دوره آموزشی تربیت مربی خانواده

اولین دوره آموزشی تربیت مربی خانواده در شهرستان شاهین شهر، ویژه طلاب و فعالین فرهنگی طی ۶۴ ساعت کلاس و کارگاه برگزار خواهد شد. دوره آموزشی تربیت مربی خانواده با حضور اساتید ممتاز و روان شناس مرکز مشاور حوزه علمیه قم برگزار می گردد.زمان برگزاری کارگاه ها، چهارشنبه و پنج شنبه ها بعد از ظهر به مدت چهار ماه می باشد.

ادامه مطلب »

دوره رفع تعارض های خانواده

اولین دوره آموزشی کوتاه مدت رفع تعارض های خانواده در بحران طلاق توسط گروه تبلیغی ضیافت با همکاری معاونت فرهنگی مدرسه تخصصی فقه امام کاظیم علیه السلام برگزار می شود. افراد برتر این دوره جهت امور مشاوره به دادسرای خانواده معرفی خواهند شد.

ادامه مطلب »
کانال‌های ضیافت

برنامۀ کانال ضیافت در ماه مبارک رمضان

با شیوع ویروس منحوس کرونا و عدم امکان حضور در مجامع عمومی و تبلیغ حضوری، شورای فکری گروه تبلیغی ضیافت بر آن شد تا تجربه ای متفاوت را در امر تبلیغ معارف اسلامی در پیش بگیرد و برای این امر، وارد عرصه تبلیغ در فضای مجازی شد.

ادامه مطلب »

مسابقۀ لیگ مجازی مثبت کتاب در شاهین شهر

گروه تبلیغی ضیافت، در ماه مبارک رمضان امسال، لیگ کتابخوانی «مثبت کتاب» رمسابقۀ لیگ کتابخوانی مجازی مثبت کتاب در شاهین شهرا در شاهین شهر اصفهان، بر گزار نمود. این برنامه، در حقیقت شروعی برای یک حرکت پایدار در جهت ترویج فرهنگ کتاب خوانی در سطح شاهین شهر و بلکه کشور به حساب می‌آید.

ادامه مطلب »